• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Svěřte svou zahradu do rukou profesionálů

V dnešní době je zahradní design považován za umění. Zahradní architekti musí umět vytvořit jedinečné zahradní prvky, a to v souladu s exteriérem celého domu i okolí. Samozřejmostí je osobní přístup i důraz na každý technický detail. Je totiž k nezaplacení, pokud máte své místo, kde si můžete v klidu posedět a pokochat se krásami oblíbených rostlin a květin.

Realizace zahrady je dlouhý proces

Možná si myslíte, že vytvořit takovou zahradu byste zvládli i vy. Asi ano, avšak bude vás to stát hodně času i úsilí, protože jen opravdoví profesionálové znají různé nároky jednotlivých rostlin. Rovněž byste si měli uvědomit, že realizace harmonické zahrady je složitý a poměrně dlouhý proces a v konečném stádiu se ve vaší zahradě musí odrazit váš vkus i originalita.

Vše si dobře promyslete

Zahradní architektura je obor, který vhodně kombinuje rostliny, jejich barvy i doby kvetení s vegetačním klidem. Druhy rostlin se také musí umět skloubit s doplňky, zahradním nábytkem, altánem a podobně. Před samotnou realizací byste si proto měli nejdříve rozmyslet, zda na zahradě chcete alespoň částečně pěstovat zeleninu a odpočívat, nebo se jen kochat pohledem a moc se prací nezabývat.

Mnoho zahradních architektů se shoduje na tom, že vytvořit pro klienta prostor tak, aby byl atraktivní a zároveň i funkční a ještě podle jeho představ, není nic jednoduchého. Avšak to všechno vám kvalitní zahradní architektonické centrum nabízí. Kromě toho vám připraví nákresy i trojrozměrné obrázky, podle kterých si uděláte představu o tom, jak bude vaše budoucí zahrada vypadat. Budete vědět, kudy povedou cestičky, kde bude odpočinková zóna, místo pro grilování, záhony s květinami i stromy.

Firma BENED – vše pro vaši zahradu

Firma BENED, zahradní architektura s.r.o. se na našem trhu pohybuje od roku 1997. Díky dlouholetým zkušenostem proto dokážou vyhodnotit, jaký styl bude pro vaši zahradu ten nejlepší a zároveň nejefektivnější. Společnost se zaměřuje na kompletní realizace zahrad, a to od zpracování návrhu přes realizaci až po následnou údržbu. Provádí také terénní úpravy, založení záhonů, výsadbu stromů, keřů, trvalek i travin a zakládání trávníků výsevem nebo pokládkou trávních koberců.

Svěřte svou zahradu do rukou profesionálů a věřte, že tím ušetříte čas i své finance.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.