• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Skvělé typy pro Váš originální interiér

Domov dělá domovem právě jeho interiér. Každý má jiný vkus a proto si svůj interiér zařídí přesně podle svého uvážení. Trh se jen hemží mnoha prvky do interiéru a občas je složité si vybrat. Pokud ale má člověk představu o tom, co by chtěl, má zhruba polovinu práce za sebou. Teď už jen zbývá to najít.

Máme pro vás pár typů na zajímavé prvky do interiéru, které by mohly udělat váš domov originální. Společnost J.A.P. je firma, která vznikla v roce 1991 v Kokorách u Přerova. Tato ryze česká firma vyrábí velké množství sortimentu. K jejich výrobkům patří schody a schodiště, stahovací schody, zábradlí, stavební pouzdro, grafosklo, celoskleněné stěny a posuvné dveře. Veškerý sortiment má moderní design a je velice kvalitní.

Vyberete si to pravé schodiště

Tato firma vyrábí schody a schodiště, které se hodí do rodinných domů, kanceláří, vstupních vestibulů a podobně. Na výběr jsou schodiště s kruhovým nebo čtvercovým půdorysem, které se stanou vynikajícím doplňkem vašeho interiéru. Vyznačují se moderním a designovým vzhledem, kde se kombinují různé typy materiálu jako je dřevo, nerez či sklo. Pro milovníky přírody vyrábí J.A.P.  celodřevěné schodiště, které se hodí do všech typů interiéru. Firma J.A.P. provede veškeré věci – návrh, výrobu, dopravu i montáž vybraného schodiště.

Zábradlí

U každého schodišti by mělo být zábradlí, které bude celkový vzhled schodů dokreslovat. J.A.P. prodává zábradlí stavebnicového typu a má interiérové i exteriérové využití. Zábradlí je vyrobeno z kvalitního nerezu, které zajišťuje jeho dlouhou životnost. Nerezové zábradlí můžete různě kombinovat se skleněnou, prutovou nebo lankovou výplní.

Zábradlí

Zábradlí

Schovejte schody do stropu

Pokud nemáte dostatek místa na schody, nechejte si zde zabudovat stahovací schody, které jsou umístěné ve stropu. Stahovací schodiště vám J.A.P. dodají podle vašeho přání, v různých rozměrech i délkách. Přesně podle toho, co vy potřebujete.

Jak zabudovat posuvné dveře?

Společnost J.A.P. vyrábí stavební pouzdra pro jednokřídlé i dvoukřídlé zasouvací dveře. Stavební pouzdro je moderní systém pro zasouvání dveří do příčky, je bezbariérové a jejich zabudování hravě zvládnete sami podle přiloženého letáku. Tyto stavební pouzdra jsou kompatibilní pro většinu výrobců dveří v ČR. Nemusíte mít proto obavu z jeho zabudování. J.A.P vám rád poradí a pomůže.

Moderní Grafosklo

Že jste ještě neslyšeli o Grafosklu? Potom věřte, že se jedná o novinku, kdy sklo a skleněné plochy mohou nést jakýkoliv fotografický i grafický motiv. Dokonce i látku! Grafosklo je naprostou designovou jedničku, která se vám opravdu bude v interiéru vyjímat, a všechny vaše návštěvy budou toužit po tom stejném.

Grafosklo

Grafosklo

Výborné řešení pro velké místnosti

Pokud potřebujete částečně oddělit některé velké části vašeho interiéru, jsou nejlepším řešením celoskleněné stěny, které mohou být vyrobeny z čirého skla nebo Grafoskla. Stačí si jen vybrat, co se vám líbí a co bude pro váš interiér nejlepší.

Máte málo místa?

Posuvné dveře jsou řešením pro celoskleněné nebo dřevěné dveře umístěné v interiéru. U firmy J.A.P. můžete vybírat ze čtyř typů posuvného systému a jejich design uspokojí všechny zákazníky i ty více náročné.

Jak vidíte společnost J.A.P. má opravdu široký sortiment a proto si zde dobře vyberou všichni zákazníci. Navíc se jedná o českou firmu, která má mnoho let zkušeností a jejich výrobky vydrží dlouhé roky. Navštivte jejich webové stránky a o všech produktech se dozvíte mnohem více!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.