• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Rekonstrukci koupelny přenechejte profesionálům

Koupelna neslouží jen ke každodenní hygieně, ale je i místem relaxace. Ať už máte doma koupelnu velkou nebo malou, měli byste se v ní cítit pohodlně a měla by být také funkční. Pokud si myslíte, že už vaše koupelna není designová a ani neplní svou funkci, je nejvyšší čas na její rekonstrukci.

Pokud se v koupelně chcete cítit pohodlně, je potřeba si uvědomit důležitou věc. A tou je fakt, že v ní musí být dostatek prostoru. Abyste při rekonstrukci koupelny získali dostatečný prostor, je nutné respektovat všechny dispozice tohoto interiéru. Rekonstrukce koupelen vyžaduje dostatečné plánování a následnou realizaci. Kam patří precizní činnost odborníků, kteří provedou zednické práce, udělají rozvody elektřiny, vodoinstalaci, obkladačské práce a rovněž instalaci koupelnového vybavení.

Položte si několik otázek

Jakákoliv rekonstrukce není jen na pár let a nejinak je tomu i u koupelny. Taková změna je většinou na desítky let někdy také na celý život. Proto než se pustíte do bourání, stavění a výběru nábytku, položte si několik zásadních otázek.

  • Kolik lidí bude koupelnu používat

Ve většině případů nebudete v místnosti všichni najednou, ale i tak je potřeba brát ohled na dostatek prostoru, odkládacích ploch i výběru zařízení tak, aby vyhovovalo všem a všichni v ní měli místo na ručník a své hygienické potřeby.

  • Vana nebo sprchový kout

Tahle volba není vždy jen na vás, ale právě na velikosti interiéru místnosti. Sprchový kout v mnoha případech přináší cenné centimetry navíc, a proto mu lidé dávají přednost.

  • Koupelna se záchodem?

Jestliže žije v domácnosti více lidí než dva, je lepší koupelnu a záchod oddělit, máte-li možnost. Vyhovíte tak lépe potřebám všech členů rodiny a získáte i další prostor v koupelně.

Pomohou vám odborníci

Veškeré rekonstrukce koupelen, stejně jako zednické práce v Praze nebo topenářské práce v Praze svěřte do rukou profesionálů. K těm patří společnost Lotabel s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti správy a údržby nemovitostí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.