• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Potřebujete zakrýt dřevo, materiál nebo pískoviště? Řešením jsou zakrývací plachty

Při venkovním skladování dřeva, písku či jiných materiálů se hodí mít něco pro zakrytí. Zabrání se tak negativnímu vlivu nepříznivých povětrnostních podmínek. Zakrytí využijete i například na bazén či pískoviště pro děti. Co všechno dokážou zakrývací plachty ochránit a jak si vybrat ty správné?

Ochrana materiálu před deštěm a nepřízní počasí

Hlavním důvodem, proč se rozhodnout pro pořízení zakrývací plachty, je ochrana před deštěm, přímým sluncem nebo mrazem. Aby to mohlo být účinné, je potřeba zvolit kvalitní krytí v podobě plachet vyrobených z kašírovaného polyetylenu. Výhodou tohoto materiálu je jeho tepelná stálost v mrazech i při vyšších teplotách až do 60 °C, takže se hodí pro celoroční použití. Pevná plachta je také nepromokavá.

Oka pro pohodlné a pevné upevnění

Aby mohla zakrývací plachta efektivně odolat nepřízni počasí, musí být dobře a správně upevněná. Tento problém řeší speciální kovová oka. S jejich pomocí se dají krycí plachty snadno ukotvit. V místě ok je navíc materiál zesílen, aby nedocházelo k poškození a manipulace byla opravdu bezproblémová. Existuje několik barevných variant, takže si můžete zvolit i podle toho, co se vám bude hodit z estetického pohledu. Například pro zakrytí bazénu se hodí modrá plachta a dřevo krásně schováte třeba pod zelenou plachtu.

Vyberte si z nabízených velikostí nebo si nechte zhotovit plachtu na míru

Praktické krycí plachty s oky jsou dostupné v několika základních rozměrech pro běžné využití. Není však problém zhotovit specifickou velikost v případě, že potřebujete zakrýt větší či atypicky tvarovaný prostor. Kvality a možnosti využití jsou díky tomu téměř nekonečné, protože firma Plachty Štěpáník ráda splní vaše přání ohledně profesionální zakrývací plachty.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.