• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Pořiďte si do svého interiéru litou anhydritovou podlahu

Podlahy jsou součást každého interiéru. V posledních letech se staly velmi moderní anhydritové podlahy, které tvoří nenáročný způsob realizace hrubých podlahových pokládek. Pokud je anhydritová podlaha udělaná kvalitně, je její největší předností hlavně pevnost a vysoká tepelná vodivost. Takže je skvělým řešením interiérů s podlahovým topením. Navíc se hodí do rodinných domů i komerčních prostor různých velikostí.

Anhydrit má mnoho výhod

Anhydrit je stavební materiál, kterému patří přítomnost i budoucnost. A to nejen pro jeho vlastnosti, ale také díky jednoduché aplikaci i vhodnosti použití přímo pod konečnou vrstvu. Tento materiál je mnohdy považován za nástupce betonových podlah, které jsou velmi oblíbené, ale mají jisté nevýhody. A přesně ty se snaží anhydrit odbourat. Lití anhydritových podlah je rychlé i nenáročné. Pokládka je rovnoměrná a k její aplikaci není potřeba žádné přípojky na vodu či elektřinu. Podlahy mají navíc minimální roztažitelnost a pořídíte je za skvělou cenu. Další výhodou je i fakt, že mají dlouhou životnost bez jakýchkoliv úprav.

Vždy vsaďte na kvalitu dělanou profesionály

Společnost, která se zabývá pokládkou anhydritových podlah, je Fabry Floors s.r.o. sídlící na Vysočině, ale působící ve všech částech České republiky i mimo ni. Firma má dlouholeté zkušenosti s litím podlah, a to nejen anhydritových, ale také betonových. Materiál odebírají jen od prověřených betonáren a při pokládce pracují s nejmodernější technikou. Rovněž pokládají lino a dělají podlahářské práce. Díky kvalitním materiálům a moderní technice je výsledkem vždy dobře odvedená řemeslná práce. Pokud potřebujete do svého interiéru novou podlahu, rozhodně neváhejte a kontaktujte Fabry Floors. Zkušený personál k vám dorazí, vše s vámi probere, rádi vám poradí a připraví kalkulaci. Pak už se stačí jen pustit do práce. Nikdy to nebylo jednodušší.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.