• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Pojistka umí vytrhnout „trn z paty“

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Přestože jste se doteď mohli považovat za „dítě štěstěny“, protože patříte mezi ty, kteří mají svůj stabilní domov, vlastní byt nebo dokonce dům a akutně jim nehrozí, že skončí díky neuvážené finanční investici na ulici, stačí pouhý okamžik a vše může být jinak.

Jedna blbá náhoda může způsobit vyplavení bytu, zahoření, výbuch, vandalismus nebo rozbití skla z jakékoliv příčiny, stejně jako destruktivní povětrnostní vlivy, které nemůže člověk pranic ovlivnit, ale mívají zničující charakter. V tuto chvíli platí více, než kdy jindy, rčení: „kdo je připraven, není překvapen.“

Myslete na rizika předem

Nejlepším způsobem, jak být připraveni doslova na vše, je pojištění domácnosti. Pojistka myslí na všechna rizika předem a pomáhá minimalizovat jejich dopady. Pojistit lze rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (například garáž) nebo bazény a vířivé vany. Limit pro plnění odpovědnosti je až 10 miliónů.

Kdo by nechtěl krytí, které vytrhne „trn z paty“ při každé lapálii? Odborníky z ERGO pojišťovny přitom nezaskočí žádný scénář z reálného života. Mimo výplatu pojistného plnění a pomoci nonstop asistence v nouzi, lze v případě nutnosti získat až na rok náhradní bydlení grátis.

Černé na bílém

Pojištění lze zřídit on-line. Stačí znát pouze metry čtvereční obytné plochy své nemovitosti a zadat je do interaktivního formuláře, který zkalkuluje finanční plnění. Kalkulačka pojištění domácnosti je virtuálním pomocníkem, který ukáže fakta „černé na bílém“.

Bonus navíc

Benefitem pojištění domácnosti je navíc pojištění odpovědnosti. Jedná se o krytí škod způsobených činnostmi, které jsou v občanském životě běžné a neúmyslně zaviněné.  Pojištění se automaticky vztahuje na pojištěnce, celou jeho rodinu a je uzavíráno bez spoluúčasti.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.