• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Novostavby u Prahy splňují veškerá kritéria pro pasivní dům

Bydlíte v podnájmu, ale chtěli byste do svého? Chcete dopřát vaší rodině zahradu, ale zároveň se nechcete vzdát práce v našem hlavním městě?  Na takovou nemovitost přímo v Praze nemáte dostatek financí? Pak pro vás máme tip, a tím jsou rodinné domy u Prahy.

Novostavby u Prahy jsou v posledních letech oblíbenou variantou bydlení. A není se čemu divit. Mnoho lidí si hlavně kvůli dětem přeje bydlet spíše za ruchem velkoměsta a na čerstvém vzduchu. Zároveň se ale nechtějí vzdát občanské vybavenosti a možnosti si do Prahy kdykoliv „odskočit“, nebo nepřijít o původní zaměstnání. Pasivní domy Zlonín nabízejí veškerý komfort novostavby s možností rychlé dopravy do Prahy i veškeré občanské vybavenosti. Navíc koupí pasivního domu ušetříte velké finance za energie.

Výhody pasivních domů

Pasivní domy nabízejí vysoký komfort bydlení, pohodlí i příjemného prostředí při minimální spotřebě energie. Ke snížení tepelných ztrát dochází prostřednictvím důkladné izolace, což znamená, že pro udržení příjemného klima v místnostech vám postačí minimální množství tepla. Oproti běžnému domu ušetříte s pasivním domem až 90 % nákladů na vytápění. Dalšími výhodami pasivního domu jsou také antialergenní prostředí, minimální teplotní rozdíly v místnosti, příjemné teploty v každém ročním období i vyšší hodnota na trhu nemovitostí. A všechny tyto plusy vám samozřejmě nabízí i pasivní novostavby Zlonín.

Kromě výše uvedených plusů mají domy Zlonín další klady:

  • dobrou dostupnost do centra Prahy – 15 minut autem,
  • veškerou občanskou vybavenost v místě,
  • unikátní použité technologie při výstavbě – fotovoltaickou elektrárnu s bateriovým packem s kapacitou 24 hodin provozu, rekuperační jednotku, tepelné čerpadlo (typ vzduch – vzduch), inteligentní ovládání (efektivní řízení a synchronizace všech použitých technologií).

Skvělá volba  – pasivní domy Zlonín

Pokud toužíte po hezkém, ekologickém i ekonomickém bydlení blízko Prahy, pak jsou pro vás pasivní domy Zlonín tou pravou volbou. Termín dokončení výstavby je plánovaný na říjen – prosinec 2017. Nečekejte a zamluvte si svůj dům ještě dnes.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.