• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Nemáte čas pracovat na zahradě? Využijte zahradnické služby

Krásný a udržovaný exteriér domu je snem snad každého majitele zahrady. Avšak právě tato činnost je dost časově náročná a ne každý má možnost věnovat se zahradě tak, jak by si přál. Někdo zase čas má, ale zkrátka nejsou zahradnické práce nic pro něho. Chtěli byste i vy mít krásně posekaný trávník, nebo před zimou připravené listí v komposteru? Nebaví vás stříhat stromy, přesazovat keře, dělat terénní úpravy či rýt záhonky? Jste z Brna nebo jeho okolí? Pak pro vás máme jednoduché řešení, a tím jsou zahradnické služby Brno.

Pokud jste majiteli zahrady, pak jistě víte, že jejím projektováním a samotnou realizací to vůbec nekončí, naopak začíná. Protože údržba zahrady není snadná a je hlavně různě časově náročná. Což se odvíjí jak od práce, kterou na ni potřebujeme dělat, tak od její velikosti. Avšak, co si budeme namlouvat, i ta nejmenší plocha kolem domu potřebuje pravidelný zásah, který zajistí příjemné prostředí pro vaši relaxaci.

udrzba_zahrad_Brno

Údržbu zahrady je někdy lepší přenechat odborníkovi

Možná patříte k lidem, kteří si některé práce na zahradě udělají sami, ale s některými zase potřebujete pomoct, nebo možná hledáte nový styl své zahrady, ale úplně si nejste jisti, co by to mělo být. Pak je dobré vyhledat odborníka, který vám poradí, vše udělá a navíc bude šetrný k životnímu prostředí.

Jiří Nováček poskytuje veškeré zahradnické služby a snaží se je provádět pomocí takzvané permakultury. Permakultura je harmonická integrace krajiny a člověka. Jejím cílem je vytvářet a zachovávat určité systémy, jež jsou ekologické i ekonomické. Nejedná se jen o styl vytváření zahrad, ale v podstatě veškerého prostředí, ve kterém žijeme a to způsobem, jež je udržitelný i stále se obnovující. Tento koncept vznikl v 70. letech 20. století v Tasmánii a Austrálii a vychází z pozorování přírodních systémů a také z moudrosti tradičního zemědělství, avšak je postaven na moderním vědeckém poznání. Proto se nemusíte bát svěřit svůj exteriér právě tomuto zahradníkovi, protože údržba zahrad Brno nebyla nikdy tak jednoduchá a přitom tak „přírodní“.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.