• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Nejlepší střešní krytina pro váš dům

Veškeré věci podléhají opotřebování a proto i dům potřebuje po čase nějakou tu rekonstrukci. K nejčastějším částem domu, které mají omezenou životnost, patří střecha a její střešní krytina. Protože její oprava není levnou záležitostí, tak je opravdu tím nejdůležitějším správná volba střešní krytiny a také firmy, která vám vše zajistí. Nemůžete totiž počítat jen s náklady na samotnou krytinu, ale také s ostatními prvky jako větrací komínky a hlavice, prosvětlovací či bleskosvodné části či střešní fólie a mnoho dalších součástí.  Taky je velmi důležité znát sklon své střechy, protože i na tomto údaji závisí výběr té správné krytiny. A s tímto vším vám pomůžou profesionálové ve svém oboru.

Střešní krytina Satjam

Střešní krytina Satjam

Vybírejte z nabídky firmy SATJAM

Firma SATJAM, která je na trhu již 19 let vyrábí a dodává moderní a kvalitní střešní systém. Jejich důraz je kladen na kompletnost, funkčnost i přijatelnou cenu. V roce 2004 byly střešní krytiny SATJAM oceněny cenou kvality Czech Made a to jako první v České republice! Samotný zákaznický servis a prodej zajišťuje šest obchodních středisek i síť mnoha obchodních partnerů. Opravdová kvalita výrobků a odborně provedená práce, která probíhá dle norem ISO, vám zajistí tu nejlepší střechu, ať je vaší volbou třeba plechová střešní krytina. Tato společnost vyrábí veškeré krytina přesně na míru vaší střechy a přesně podle vašich představ. Výroba není nikterak dlouhá a trvá podle sezóny 5 – 10 dní, takže svou střechu můžete mít položenou od dodání třeba už za 4 dny. Výběrem té správné firmy můžete ušetřit a investovat je do dalších věcí jako jsou například nová okna, moderní vybavení domu nebo úprava zahrady. Kromě ušetřených peněz, díky společnosti SATJAM, ušetříte také mnoho času a hlavně starostí, které oni vezmou na svá bedra.

Zvolte si SATJAM, protože střecha dělá celý dům a díky nim Vám vydrží mnoho a mnoho let.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.