• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Něco ze světa stínících prvků

Záclonám v našich oknech úplně neodzvonilo, ale postupem času se v našich interiérech i exteriérech objevují i vysoce moderní a designové žaluzie, které skrývají mnoho výhod při jejich použití jako je například dlouhá životnost, celkem dobré pořizovací náklady a ochrana našeho soukromí. Zajišťují nejen kvalitní zastínění, které reguluje světlo v místnosti, ale také šetří energie a navíc všechny tyto výhody můžete mít za velmi krátkou dobu, protože jejich montáž je opravdu rychlá.

Je libo žaluzie, nebo rolety?

Do své domácnosti můžete vybírat celou řadu žaluzií jak venkovních, tak vnitřních. Svůj interiér obohaťte například o dřevěné žaluzie, které jsou opravdovou dominantou místnosti. Jejich stabilita a ošetření vám zajistí dlouhotrvající barvy díky odolnosti vůči UV záření. Nemusíte se ani obávat vlhkosti, nebo praskání laku. Pokud nechcete žádný stínící prvek do svého vnitřního interiéru, pořiďte si venkovní žaluzie, které jsou nejpoužívanějším exteriérovým prvkem využívaných do oken. Tímto systémem velmi účinně ovlivníte tepelné klima interiéru, protože umožňuje plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycovat přímé sluneční paprsky. I jejich montáž a ovládání je jednoduché a to buď klikou, šňůrou nebo elektronicky. Další možností skvělého zastínění jsou i předokenní rolety, které vám nabízí navíc utlumení zvuku a lepší ochranu vašeho majetku. Zkrátka záleží jen na vás jaký typ i jaký druh žaluzií či rolet si vyberete, zda budete více preferovat vnitřní či venkovní zastínění a kolik chcete do své domácnosti investovat. Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, vždy si pečlivě vyberte firmu, která vám vše zajistí a kvalitně provede.

venkovni_zaluzie

venkovní žaluzie

Stále se rozvíjející společnost

Společnost ISOTRA byla založena v Bolaticích v roce 1992 a za tuto dlouhou dobu své působnosti nasbírala mnoho zkušeností a hlavně spokojených klientů. Tato firma se nezabývá pouze výrobou těchto produktů, ale řeší problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Ve svém oboru je vnímána jako jeden z technologických lídrů nejen u nás, ale také ve světě. Neustále nové technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum, to je ISOTRA. Proto se nemusíte bát a svá okna jim můžete v klidu svěřit, protože jejich stínící prvky patří k těm opravdu kvalitním. Můžete si od nich nechat namontovat žaluzie, rolety, ale také markýzy, jejichž stavba je také nenáročná a skvěle vás ochrání před sluncem na balkóně, terase i na zahradě. Výběrem firmy ISOTRA nemůžete nikdy nic ztratit, kromě počáteční investice, která se vám díky jejich technologii určitě vrátí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.