• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Na rekonstrukci bytu stavební povolení potřebovat nebudete

Jakmile se vám nábytek začne zdát omšelý, starý a opotřebovaný, začnete přemýšlet o tom, že byste zainvestovali do rekonstrukce bytu. Pokud jste se pro rekonstrukci bytu rozhodli, dobrou zprávou je, že pro ni není potřeba dalšího stavebního povolení. Nahlašovat rekonstrukci bytu či domu byste museli pouze v případě, že by byl měněn účel bytu. Například z bytu na obchodní kancelář, či se měnil způsob topení.

Pokud by však vaše rekonstrukce bytu zasahovala do nosných stěn, nahlášení je nutné! Doba samotné rekonstrukce bytu je velmi individuální. Může se stihnout za 10 pracovních dní, je-li ale rozsáhlejší, může trvat i 3x déle. Vše se odvíjí od velikosti prostoru a rozměru rekonstrukce.

S cenou rekonstrukce bytu je to obtížné říci univerzálně. Jak při zájmu o rekonstrukce bytů postupovat? Nejprve vyplníte kontaktní formulář. My na něj do 24 hodin odpovíme a sjednáme si schůzku, přímo v bytě, který by se měl rekonstruovat.

 

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Dále pak sestavíme cenovou kalkulaci a časový plán prací. Společně vybereme materiály pro rekonstrukci domu či bytu. Ne vždy platí pravidlo, že nejdražší materiál musí být ten nejvíce vhodný/nejkvalitnější.

Cenovou nabídku zpracováváme jako další krok rekonstrukce bytu. Cena se může pohybovat, za kompletní rekonstrukci, kolem 200 000 Kč. Po společné domluvě a realizaci všech výše uvedených kroků můžeme podepsat smlouvu o dílo. O průběhu samotné rekonstrukce bytu vždy informujeme předem a dodržujeme časový plán.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.