• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Montované domy vypadají skvěle a šetří vaše peníze

Montované domy se v posledních letech staly svou úsporností provozu, komfortem i kvalitou rovnocenným “partnerem” ostatních typů bydlení. Navíc nabízí montované domy příznivou cenu i rychlou výstavbu – bydlet můžete za několik měsíců. Proto není divu, že zájem o ně a obecně i o dřevostavby u nás roste.

Montované dřevostavby se svým vzhledem nijak neliší od domů, které jsou postaveny klasickou technologií. Naopak se ve většině případů vyznačují kvalitní moderní architekturou. Jejich předností je také variabilita vnitřního uspořádání.

Dřevo je skvělým materiálem s mnoha výhodami

Dřevo patří k oblíbeným přírodním materiálům a jeho hlavní vlastnosti netřeba představovat:

  • pevnost,
  • prodyšnost,
  • dlouhá životnost,
  • udržení přirozeného klima v interiéru.

Díky výše uvedeným vlastnostem se dřevostavby vyznačují nízkými náklady na vytápění. V neposlední řadě je výstavba montované dřevostavby i bydlení v ní šetrné k životnímu prostředí.

J. GROUP vám postaví montovaný dům na klíč

Vlastní bydlení je snem mnoha lidí a většina z nás si ho pořizuje jen jednou za život. Proto je nezbytné investovat do kvality. Společnost J. GROUP se sídlem v Plzni staví nízkoenergetické montované domy na klíč. Při výrobě i stavbě používá prověřený stavebnicový systém J.Group, který je po mnoho let oblíbený v Severní Americe, Německu, Rakousku i skandinávských zemích. Tento systém je ideální jak pro stavbu rodinných domů, tak i větších bytových staveb. Opravdovou výhodou je, že díky systému J. Group si můžete postavit dřevostavbu svépomocí.

Bungalov 14

Bungalov 14

Kvalitní materiál – kvalitní izolace

Společnost se zabývá dodáním a stavbou montovaných domů na klíč se zaměřením na dřevostavby. K izolaci používají tvrdý polyuretan o tloušťce 14 mm a 30 mm. Právě on zajišťuje velmi kvalitní zaizolování.

Z jejich katalogu si vybere každý

Z široké nabídky katalogu si můžete vybrat celou řadu nízkoenergetických domů. Velmi oblíbený je bungalov 14, který se hodí pro tříčlennou rodinu. V případě zájmu jej pro vás společnost uzpůsobí tak, aby se k němu v budoucnu dalo přistavovat. Jedná se o moderní bungalov, který svým exteriérem zapadne kamkoliv. A to ať se rozhodnete stavět mezi novostavbami, nebo uprostřed vesnice.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.