• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Moderní bydlení v Praze

Pokud sledujete náš pravidelný seriál o developerských projektech v Praze a okolí, tušíte,  o čem bude budeme psát  v dnešním článku. Vždy se snažíme porovnat tři projekty rozdílného charakteru a nabídnout tak alternativu pro každého z vás a dnes to nebude jiné. Podíváme se na projekt Alfarezidence na Žižkově. Cenově dostupný projekt v širším centru Prahy. Vilky v Buštěhradu naopak nabídnou bydlení na okraji Prahy v klidné lokalitě. Poslední z Trojice bude rezidence Trojická, bydlení v  srdci Prahy.

Alfarezidence

Alfarezidence nabízí 124 bytů situovaných do 11 bytových domů s rozlohami od 46 m2 do 120 m2. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepy. Volit můžete také mezi sklepem a terasou.  Projekt je řešen v duchu moderního evropského bydlení s rozdělením do několika tematických zón. Dokonale tak se zde tak protínají místa klidu s veřejnými odpočinkovými zónami. Budoucí obyvatele také  osloví použité materiály a výhledy projektu.

Alfarezidence

Alfarezidence

Vilky Buštěhrad

Z Prahy Žižkova se přeneseme na severozápadní okraj Prahy do projektu Vilky Buštěhrad.  Nové bydlení zde bude obsahovat v konečné fázi celkem 125 nízkoenergetických rodinných domů  s dispozicemi od 3+kk až po  5+kk. Samozřejmostí je zde také zahrádka za domem. V Buštěhradu tak najdou svůj domov především rodiny s dětmi. Devízou bude klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a vynikající dostupností do centra metropole.

Vilky Buštěhrad

Vilky Buštěhrad

Rezidence Trojická

Pokud neholdujete novostavbám a máte rádi historický střed Prahy, tak právě pro vás je určena Rezidence Trojická. Celkem 23 zrekonstruovaných bytových jednotek a pět unikátních nástaveb  vám nabídne alternativy pro vaše bydlení.  k dispozici jsou menší byty o rozloze 61 m2 a dispozici 2+kk až po mezonety ve střešní nástavbě o rozloze 204 m2. Okolí projektu netřeba představovat. Dostatek sportovního vyžití stejně tak bary a restaurace jsou příslibem kvalitního bydlení.

Rezidence Trojická

Rezidence Trojická

Rodinné bydlení nebo ruch velkoměsta

Pokud vás naše představení zaujalo a budete volit mezi dnes představenými projekty, jistě  neprohloupíte. Každý z výše zmíněných projektů má své kouzlo a jen na vás bude, kterýs si vyberete. Šťastnou volbu!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.