• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Kovaný plot vydrží dlouhá léta bez jakékoliv úpravy

Kov je velmi oblíbeným materiálem mnoho desítek let. To ovšem neznamená, že se nedá efektivně využít i v dnešní moderní době. Na rozdíl od dob minulých je současný materiál perfektně opracovaný a zaručí vám tu nejvyšší kvalitu. Pokud uvažujete o koupi nového plotu, měli byste volit právě kvalitu a dlouhou životnost. Tu vám zajistí kované ploty i kované brány, které vydrží velmi dlouhou dobu bez jakékoliv údržby. Navíc tento plot perfektně doplní styl a celkový vzhled vašeho exteriéru. Kované ploty mohou působit tradičním dojmem, ale můžete si vybrat i moderní, jednoduché a elegantní typy. Je jen na vás, který styl si zvolíte a co bude vám i vašemu domu nejvíce vyhovovat.  Kovaný plot vám pomůže nejen oplotit nemovitost, ale také doladit její celkový styl.

Kov potřebuje ochranu

Aby vám plot dlouho vydržel, je nejdůležitější kvalitní povrchová úprava, protože ocel je potřeba chránit před vlivy počasí. K nejčastějšímu způsobu jak ocel uchránit, je pokrýt ji další odolnější vrstvou, nejčastěji zinkem. Jedná se o takzvané žárové zinkování, což je osvědčená speciální antikorozní ochrana. Jde o to, že zinek vytvoří na povrchu pevnou a nepropustnou vrstvu.  Až poté lze plot natónovat do některého z barevných odstínů.

 

Ke každému plotu musí být brána

Nedílnou součástí jakéhokoliv plotu je brána. Kované brány jsou dodávány v mnoha provedeních a můžete vybírat ze tří způsobů otevírání:

  • jednokřídlé,
  • dvoukřídlé,
  • posuvné – pomocí mechanického nebo automatického pohonu.

Brány jsou vyráběny vždy tak, aby vkusně doplnily kovaný plot a vytvořily harmonický celek oplocení.

Vyberte si kvalitu

Při koupi kovaných plotů můžete nakoupit typizované dílce v hobbymarketu, nebo jít rovnou za výrobcem. Ten bývá sice dražší, ale nabízí atypické rozměry i vyšší kvalitu. Kvalitním výrobcem je společnost KlaTan a ploty i brány nakoupíte na webu kovane-ploty.net.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.