• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Kamerové systémy pomohou zabezpečit váš dům i byt

Představte si situaci, kdy se vracíte po skvělé dovolené zpět domů a místo klidného příjezdu vás přivítá jen vylomený zámek. Těšíte se, až si po dlouhé cestě odpočinete, ale z řádění zlodějů vám zůstanou jen oči pro pláč. Pokud si myslíte, že vykradení bytu nebo požár se vás týkat nemůže,  jste daleko od pravdy. Zabezpečení vašeho majetku byste neměli brát v žádném případě na lehkou váhu. V dnešním článku si představíme, jaké  jsou možnosti zabezpečení  domácností, ale také firemních prostor.

Váháte mezi kamerovým nebo zabezpečovacím systémem?

Doporučujeme si ujasnit, co od kamerového nebo zabezpečovacího systému očekáváte. Kamerové systémy budou vhodné pro zabezpečení domácností. CCTV kamerový systém sleduje daný prostor a pořizuje záznam na pevný disk kamery nebo do osobního počítače. V případě potřeby je pak možné se k záznamu zpětně vrátit. Kamerový záznam je zpravidla ukládán do určitého data. V nastavení si můžete zvolit, v jakém rozlišení se bude záznam pořizovat a případně jestli má kamera pracovat v režimu “detektor pohybu”.

Zabezpečovací systémy využijete většinou k zabezpečení místnosti s cennějšími věcmi. Uplatnění najdou v prodejnách, firmách nebo při zabezpečení drahé elektroniky a cenností.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Nejčastěji se setkáte s těmito druhy detektorů

Detektor pohybu – Detektor hlásí poplach při detekci pohybu ve sledované oblasti.

Detektor rozbití skla – Skvěle se hodí k zabezpečení výloh a vitrín, uplatnění  ale najdou i v domácnostech.

Detektor otevření okna nebo dveří – Tyto detektory se instalují ke střežení přístupových cest.  Jak je z názvu patrné, hlídají dveře nebo okna.

Jak jsme v úvodu zmínili, efektivní a funkční návrh zabezpečení musí především vycházet z konkrétní potřeby. Pokud si nejste s výběrem zabezpečení jistí, obraťte se na profesionály. Samozřejmostí by měl být návrh celého systému včetně realizace a následného servisu.

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.