• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Jaké bydlení v Praze 8

V našem magazínu jsme již několikrát psali o trendech v bydlení v našem hlavním městě. Srovnávali jsme jednotlivé nabídky nejen v širším centru, ale posvítili jsme si také na nové reality v dojezdové vzdálenosti 30 kilometrů od centra. Vždy jsme také hodnotili byty v Praze, ale také případné nabídky rodinných domů a pozemků připravených ke stavbě. Dnes se zaměříme trochu podrobněji na možnosti bydlení jen v jedné pražské čtvrti, a to konkrétně na byty v Praze 8.

Pokud by jste hledali Prahu 8 na mapě, zjistíte že leží na severu Prahy. Městská část Praha 8 zahrnuje  z větší či menší části tyto území  – Bohnice, Kobylisy, Čimice,Karlín, Libeň, Troju, Střížkov, Nové Město a Žižkov. Rozmanitost jednotlivých částí Prahy se projeví také v námi představených projektech. Ukážeme si reality luxusní, stejně jako cenově dostupné pro širší veřejnost.

Sluneční  věž v Karlíně

První z projektů, jak již název napovídá, je skutečně 21 podlaží vysoká Sluneční věž. Spojením neopakovatelného výhledu na Prahu a atraktivní lokality Karlína  tak získáme atraktivní projekt. Netřeba zdůrazňovat, že celoprosklená fasáda přinese majitelům nevšední bydlení které si zamilujete. Dva osobní výtahy, sauna a  recepce zajišťují plný komfort bydlení.

Sluneční věž

Sluneční věž

Bydlení u Vltavy

Z Karlína se přeneseme k Vltavě k projektu DOCK rezidence. Kromě vynikajícího sportovního vyžití projekt láká také na kvalitní materiály využité při výstavbě. Dřevo a kámen využité na fasádě jsou zajímavým designovým prvkem. Naleznete zde kromě bytových jednotek v rozmezí 1+kk až 4+kk také kancelářské prostory.

DOCK rezidence

DOCK rezidence

Bydlení v přírodě za skvělou cenu

Projekt Nové Chabry je zástupce méně nákladného bydlení, než předchozí reality. K dispozici jsou zde bytové jednotky 1+kk až 4+kk za cenu od  1,7 milionu korun. Z nového bydlení budete mít blízko nejen do zoologické zahrady v Troji, ale také do botanické zahrady nebo přírodního parku Draháň. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti.

Nové Chabry

Nové Chabry

Těžký výběr z široké nabídky

Pokud v Praze uvažujete o koupi nového bydlení, jistě narazíte na spoustu zajímavých nabídek v každé z lokalit. Doporučujeme opravdu vybírat pečlivě a nic neuspíšit. Kvalitních projektů je více než dostatek a záleží jen na vašich preferencích.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.