• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Instalatérské a topenářské práce od osvědčených řemeslníků

Potřebujete poradit při renovaci bytu s vodoinstalací? Nevíte, jaký druh vytápění by byl pro vaši domácnost ideální? Málokdo má dokonalý přehled o všech možnostech, jež tento obor nabízí. Proto se raději spolehněte na služby profesionálů, kteří přesně vědí, po jakém typu produktu sáhnout.

Co všechno umí šikovný instalatér

Instalatér České Budějovice si poradí jak s maličkostmi týkajícími se vodovodní přípojky, tak s komplexními rozvody vody. Zajistí opravu a renovaci vodovodního řádu, bude vám k ruce při rekonstrukci koupelny a bytového jádra. U novostaveb navrhne řešení vodoinstalace, výběr sanitárního vybavení má v malíku.

Instalatér úzce spolupracuje s dalšími řemeslnými profesemi, jako jsou třeba obkladači a malíři. Proto je schopen zajistit hladký průběh stavby bez zbytečných prodlev. Navíc bude na práci přidružených profesí pečlivě dohlížet, protože mu velmi záleží na spokojenosti zákazníka.

Co si představit pod pojmem vodoinstalace?

Kompletní služby v oblasti vodoinstalace České Budějovice zahrnují kromě výše jmenovaného také napojení na ohřev vody včetně alternativních zařízení, jakými jsou sluneční kolektory. Součástí nabídky jsou také instalace vlastní vodárny, odvápnění a demineralizace vody, zhotovení zavlažovacích a požárních systémů.

Topenářské služby

Topení České Budějovice pokrývá širokou oblast vytápění. Dle požadavků vaší domácnosti vám bude navržen, dodán a instalován nejvhodnější topný systém. Ten vychází z detailní kalkulace vytápěné plochy. Vy si pak můžete vybrat z několika variant řešení tu, která nejvíce odpovídá vašim představám. U vytápění je kladen důraz na výkonnost, náročnost obsluhy a minimální provozní náklady. Dle těchto ukazatelů záleží pouze na vás, zda zvolíte topení ústřední nebo podlahové či jiný alternativní zdroj tepla.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.