• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Infrasauny pomáhají i vrcholovým sportovcům

Přáli jste si někdy být hýčkaní od hlavy až k patě jako slavné hvězdy? Infrasauna vám poskytne stejnou péči, jakou si dopřávají třeba vrcholoví sportovci.

Zrelaxujte tělo pod infrapaprsky

Základem infrasauny jsou speciální zářiče. Ty produkují infračervené paprsky, které prohřívají přímo vaše tělo a pronikají hluboko pod kůži. Máte bolavé klouby nebo ztuhlé svaly? Paprsky se dostanou až ke zdroji bolesti a trápení vás zbaví.

Na rozdíl od finské sauny je v kabině nižší teplota – jen okolo 30-60°C, takže se tak nezpotíte. Dokonce nemusíte být ani nazí – infrapaprsky pronikají i přes oblečení. Klidně si užívejte blahodárné účinky sauny v ručníku nebo ve spodním prádle.

Pro příjemný relax postačí 30 minut dvakrát týdně. Na opakování cyklu nebo skákání do studené vody, které znáte z finské sauny, zapomeňte. Po saunování si jen na chvilku vlezete do vlažné sprchy a necháte tělo samo odpočinout.

Dopřejte úlevu pleti i bolavým kloubům

Nižší teploty nezatěžují organismus a detoxikují vaše tělo šetrně, ale přitom účinně. Spolu s potem vyplavíte kromě vody také tuky a cholesterol.

Infrasauna pomůže vašemu zdraví i jinak:

  • uvolní napjaté svaly a ztuhlé klouby,
  • působí proti bolesti zad,
  • prokrvuje pokožku a čistí póry,
  • zbavuje kožních problémů (kopřivky, ekzémů i celulitidy).

Pro své účinky je infrasauna oblíbenou součástí tréninků vrcholových sportovců. Před samotným cvičením je rozehřeje, po tréninku zase uvolní namožené svaly a zregeneruje tělo.

Domácí sauna zabere jen 1 m2

Pokud si chcete užívat tepelné terapie, kdykoli se vám zachce, pořiďte siinfrasaunu domů. Domácí wellness nezabírá skoro žádné místo – nejmenší kabině stačí 1 m2 a přizpůsobí se prostoru vašeho bytu.

Opravdu kvalitní zářiče navíc hřejí okamžitě po zapnutí. Například s širokospektrálním zářičem Vitae se můžete saunovat už po jedné vteřině. K domácí relaxaci si tak můžete odběhnout třeba od snídaně před prací.

Při výběru infrasauny se poraďte s odborníky z firmy SaunaSystem. Mají patnáctileté zkušenosti z oboru a postaví vám saunu přímo na míru. Ve speciálním showroomu v Praze Uhříněvsi si všechny sauny prohlédnete a vyzkoušíte.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.