• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Hliníková okna a dveře vám budou sloužit mnoho let

Základem každého bydlení není jen skvělá fasáda a dobře udělaná střecha, ale také kvalitní okna a dveře. Přemýšlíte nad tím, kterou firmu si zvolit a zda se vyplatí investovat do oken dřevěných nebo plastových? Pak si určitě přečtěte dnešní článek, protože v něm se dozvíte, že skvělou a velmi kvalitní variantou je překvapivě hliník!

Materiál, který je téměř bezúdržbový

Možná se divíte, proč vám nabízíme hliníková okna, když jsou v dnešní době tak oblíbeným materiálem právě dřevo či plast a jsou i v mnoha případech levnější. Věřte ale, že cena těchto oken odpovídá jejich kvalitě. Hliníková okna jsou konstrukčně tužší a prakticky bezúdržbová. Hliník nestárne, proto vám vydrží skoro až „do smrti“, aniž byste museli provádět pravidelnou obnovu. Z hliníku se vyrábí i okna atypických a velkých rozměrů, která nelze z jiného materiálu vyrobit. Stejné vlastnosti jako hliníková okna mají také hliníkové dveře. Oba výrobky zůstávají po celou dobu životnosti budovy plně funkční a zachovávají si svůj původní vzhled. Což vám plast ani dřevo nemohou nabídnout.

Skvělá kvalita od české společnosti

Okna i dveře bývají ve většině případů jedním z nejnamáhanějších částí budovy, proto se do nich vyplatí investovat. Nebojte se hliníku, uvidíte, že se vám prvotní investice mnohonásobně časem vrátí. Jestliže přemýšlíte o tom, kterou firmu zvolit, pak vsaďte na českou firmu PRUNIWERK a. s. Jedná se o výrobně – obchodní společnost specializující se právě na dodávky a montáž hliníkových dveří, oken, střešních světlíků Luminar i hliníkových prosklených fasád zajišťujících prosvětlení budovy.  Společnost rovněž instaluje přirozené požární odvětrávání, které hraje obrovskou roli v oblasti požární bezpečnosti budov a je nedílnou součástí velkých staveb. Navštivte jejich webové stránky a uvidíte, kolik služeb tato firma nabízí. Je pak jen na vás, kterou si vyberete.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.