• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Díky půjčovně stavebních strojů zvládnete jakoukoliv práci

Jestliže jste v situaci, kdy musíte řešit opravy nebo různé stavební práce a chybí vám potřebné stroje, jednoduchým řešením je, si tyto stroje půjčit. Kvalitní technika je vždy základem každého úspěchu, což zde platí dvojnásobně, a to ať využijete půjčovnu strojů pro svou firmu, nebo jako jednotlivec při stavbě svého domu či úpravě pozemku.

Pokud potřebujete jakékoliv stavební stroje, vždy je dobré se obrátit na specializovanou firmu, která vám poskytne širokou nabídku techniky i ostatních služeb. K takovéto firmě patří společnost TERRAMET, která svou nabídkou uspokojí veškeré zákazníky. Jejich hlavní centrálu najdete v Praze, ovšem disponují mnoha pobočkami, které naleznete v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové a v Modřicích. Zkušený a vysoce kvalifikovaný personál je připravený splnit veškeré přání zákazníka.

Půjčovna stavebních strojů v každém koutu České republiky

Firma TERRAMET je součástí skupiny TERRA, která sdružuje zastoupení 10 zemí, a také díky tomu v posledních letech významně rozšířila své aktivity. Jejich půjčovna stavebních strojů nabízí stroje JCB, manipulační a hutnicí techniku, elektrocentrály JCB a Edress či mobilní kompresory. Nabízená stavební technika je moderní, výkonná a na vysoké technické úrovni. Vše si pronajímáte na vámi určenou dobu, za stanovenou cenu a s nulovým rizikem. Navíc vám zde pomohou s volbou toho správného stroje právě pro vás. Své půjčovny má tato společnost rozmístěné po celé České republice

Kupte novou i použitou stavební techniku

TERRAMET zajišťuje také prodej stavebních strojů a stavební techniky, technicko-poradenskou činnost a servis. Koupí nového stroje získáte dlouholetou garanci či záruční servisní prohlídky. Pokud byste stavební techniku potřebovali koupit, ale nevyplatí se vám investovat příliš mnoho finančních prostředků, můžete si zde vybrat starší stroje, které prošly kontrolou a byly seřízeny či opraveny. Při prodeji vašeho stroje jakékoliv značky vám pomocí zprostředkování – bazaru zajistí prohlídku a vyfotografování stroje. Na základě smlouvy, po určitou dobu, bude váš stroj nabízen na stránkách TERRAMETU i u jejich obchodních partnerů na placených stránkách. Jednou z velkých výhod tohoto prodeje je fakt, že můžete stroj stále používat.

Stavební stroj JCB 550 - 80 WM LOADALL

Stavební stroj JCB 550 – 80 WM LOADALL

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.