• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Co by měl splňovat dílenský nábytek? Minimálně tato kritéria

Uvažujete o tom, že si vybavíte vlastní dílnu? Jasně, starý interiérový nábytek do dílny ani do garáže rozhodně nepatří! Proč? Vždyť mnozí lidé si právě do těchto kutily oblíbených místností takovéto vysloužilé kusy dávají. Důvodů pro pořízení nábytku zcela nového bychom měli hned několik. My se zaměříme na 3 nejdůležitější, jimiž jsou bezpečnost, maximální flexibilita a samozřejmě vzhled. Pojďme se tedy na všechny tři podívat podrobněji.

Maximální bezpečnost

Ač se to nezdá, bezpečnost je při využívání dílenského nábytku na prvním místě. Nelze si dovolit mít v dílně nábytek, který by mohly zasáhnout plameny, případně by vás mohl zavalit či pořezat. Moderní vybavení do dílny, které naleznete například na https://www.nabytek-polak.cz/271-dilensky-nabytek/, se vyznačuje právě spoustou bezpečnostních prvků. Jednotlivé komponenty jsou precizně upravené a opatřené práškovou barvou. Pojistky proti výsuvu polic, brzdy u dílenských stolků a mnohé jiné funkce hovoří jednoznačně.

Nábytek se přizpůsobí vám, ne vy jemu!

V každém případě byste měli volit dílenské stoly a skříně v takové podobě, aby se vám konkrétní činnosti vykonávaly naprosto optimálně. Skříně musí být precizně členěné prostřednictvím různých přihrádek a polic. Vy si tak jednoduše vytáhnete nástroj, který potřebujete. Výborné jsou například i praktické závěsné programy a sortování zásuvek.

Vaší dílně bude slušet!

Jasně, dílna není obývací pokoj, a tak na vzhledu vybavení zdánlivě až tolik nezáleží. Přesto je vhodné, když i tady dodržíte nějaký unifikovaný styl skříní a stolů. Velmi oblíbené jsou hlavně modrošedé variace. Alternativ je poměrně hodně, o čemž se můžete přesvědčit i u jednoho z nejznámějších prodejců u nás – společnosti Polák – dílenský nábytek. Její sortiment požadavky na ergonomii, variabilitu i bezpečnost stoprocentně splňují.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.