• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Čištění ucpaných odpadů a kanalizací v Praze nabízí Herčík a Kříž

Bohužel, zákon schválnosti funguje v nejméně vhodný okamžik. O víkendu plánujete oslavu narozenin, ale ucpou se vám odpady, a tak je potřebujete co nejrychleji vyčistit. Samozřejmě první možností je vyzkoušet to svépomocí, nicméně většinou takové snahy končí tím, že nakonec objednáte profesionální firmu. V následujících řádcích vám představíme způsoby, jak se kanalizace čistí.

Co se způsobu čištění týče, bývá buď mechanické, nebo motorovým, respektive ručním perem. Stejně tak se na ucpaný odpad používá tlaková voda.

Mechanické čištění perem

Ucpané stoupačky, umyvadla, dřezy, případně vany se čistí mechanickou cestou. Profesionálové používají ocelovou spirálu, která se dostane i do potrubí s ostrými koleny. Mechanické čištění perem se však doporučuje pouze pro menší profily, u větších profilů kanalizace je lepší zvolit jinou metodu.

Čištění tlakovou vodou

U větších profilů se volí spíše čištění tlakovou vodou. Společnost, která takovou službu nabízí, použije tlakovou hadici s mnoha tryskami, jejichž úkolem je očistit usazeniny po stěnách potrubí. Tlaková voda se používá v podstatě u jakýchkoliv profilů potrubí a je mnohem účinnější než předchozí zmíněný způsob.

Čištění velkých profilů

Jestliže však potřebujete vyčistit kanalizace velkých profilů, pravděpodobně firma použije čisticí vůz s kombinovanou, případně recyklační nástavbou.

Jestliže nevíte, na koho se v této specifické oblasti obrátit, stačí do vyhledávače napsat například čištění kanalizace Praha. Okamžitě se vám nabídne hned několik firem, které se čištění kanalizací věnují. Jedním ze specialistů je společnost HERČÍK A KŘÍŽ působící v Praze a Středočeském kraji. Znát ji můžete také pod frází čištění odpadů Praha. Portfolio služeb je vskutku bohaté a odborníci vždy najdou takové řešení, aby zajistilo optimální pročištění vašich odpadů.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.