• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Samolepky na zeď jsou v módě

Tatam jsou doby, kdy výzdoba zdí interiéru spočívala ve fádních bílých barvách, kdy vrcholem kreativity bylo použití tapet. Když dnes vidíme, jak naše maminky a otcové zdobili interiér tapetami, nemůžeme se mnohdy ubránit smíchu. Pravdou je a nesmíme jim křivdit, že podmínky v době nedávno minulé a dnes byli značně rozdílné. Obstarat cokoliv jiného než standard byl velký problém a pokud jste chtěli něco opravdu originálního, byl tady pro Vás Tuzex nebo varianta mastné úplaty prodavače. Nechme ale minulost za námi a pojďme se podívat, jaké jsou možnosti ozdobit interiér dnes.

Krom nepřeberného množství barev, obkladů a dalších možností povrchových úprav je zde velmi zajímavé možnost ozdobit interiér nalepovacími samolepkami. Neděste se, rozhodně se nejedná o samolepky, které známe nejčastěji z dětských her. Tyto samolepky při troše kreativity dokáží vtisknou interiéru jedinečné kouzlo. Vybírat můžete z mnoha druhů samolepek, které budou lahodit Vašemu oku. Od pohádkových motivů do dětských pokojíčků po motivy ze zvířecí říše, které jistě neurazí.  Nás však nejvíce zaujali nalepovací hodiny. Jsou to jednou nohou ještě nálepky, ale druhou již praktické hodiny které kromě nepopiratelného designu plní i funkci praktickou.

Nalepovací hodiny

Nalepovací hodiny

Pokud jste se rozhodli, že samolepky na zeď jsou tou správnou variantou, která ozdobí Vaši zeď, vězte že jejich nalepení je velmi jednoduché a hravě jej zvládnete sami. Kreativitě se meze nekladou, tak hurá na to třeba s webem nalepkujeme.cz!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.