• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Pořádný spánek vám zajistí čalouněná postel

Spánkem trávíme až třetinu svého života. Proto pokud plánujete koupi nové postele, dobře si její výběr rozmyslete. Je to dlouhodobá investice, která vám zajistí kvalitní odpočinek a v mnoha případech pomůže i od bolavých zad. V dnešní době se nejvíce prodávají dřevěné, ale také ty čalouněné. Čalouněná postel totiž nabízí kvalitu za dobrou cenu, skvělý design a může nabídnout i úložný prostor. Což je velmi praktické zvláště pak u malých interiérů bydlení s nedostatkem místa.

Čalouněnou postel vybírejte u odborníků

Při koupi lůžka zapomeňte na supermarkety. Vždy si vybírejte u odborníků, a to ať potřebujete čalouněnou manželskou postel, nebo dětskou postel s úložným prostorem. Jen tak získáte kvalitní spaní, které bude navíc řešené podle vašich individuálních potřeb. Budete si jisti, že nekupujete jen tak nějakou postel s péry. Vyberete si čalouněný rám přesně podle svých představ doplněný o vámi vybranou matraci. V dnešní době nabízí moderní čalouněné postele komfort i zdravý spánek.

Různý design

Nabídka designů, barev i vzorů je opravdu velmi široká. Proto se vám bude postel lehce kupovat a budete moci vše doladit do interiéru celé ložnice. Čalouněná varianta může mít jednotný design. Na našem trhu jsou ovšem i kombinace se dřevem. Jak už bylo zmíněno výše, mohou být doplněny o úložný prostor, do kterého se snadno a rychle dostanete odklopením.

Zvolte optimální šířku i délku

Minimální šířka lůžka musí být alespoň 80 cm. U manželských variant je to 180×200 cm. Obecně platí, že čím je postel širší, tím je pohodlnější i spaní. Výška s matrací se pohybuje kolem 45 – 55 cm. Starším lidem a lidem s omezenou hybností se pak doporučuje postel vyšší, protože se jim z ní bude lépe vstávat.

Nakupujte i na internetu

Obchod dona-shop.cz vám nabízí kvalitní zboží, a to ať sháníte čalouněné postele 180×200 cm, jednolůžkové, dvoulůžkové, s úložným prostorem i bez něho. Z široké nabídky si vyberete přesně ten design, který vám vyhovuje a bude se hodit do vaší ložnice.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.